Aktuality

1. 1. 2024

Byly sníženy ceny tří tištěných knih nakladatelství Canopus v České republice. Jde o knihy Milaräpa, Prognostická astrologie a Zanoni

1. 11. 2023

Bylo vydáno třetí vydaní e-knihy W. Y. Evans Wentze Milaräpa, s podtitulem Velký tibetský jogín, komentované Květoslavem Minaříkem založené na druhém knižním vydání. Vice informací o knize naleznete zde.

E-knihu je možné objednat v českém nebo slovenském e-shopu.

2. 8. 2023

Byla vydána audiokniha Lao-c’ovo Tao-te-ťing. Více podrobností je možné najít na českém nebo slovenském e-shopu. Celkové trvání nahrávky je přibližně 6 hodin a 42 minut.

1. 4. 2023

Bylo vydáno druhé vydaní knihy W. Y. Evans Wentze Milaräpa, s podtitulem Velký tibetský jogín
komentované Květoslavem Minaříkem. Vice informací o knize naleznete zde. Knihu je možné objednat v českém nebo slovenském e-shopu.

14. 1. 2023

Byla vydána audiokniha Pataňdžaliho jógasútra. Více podrobností je možné najít na českém nebo slovenském e-shopu. Celkové trvání nahrávky je přibližně 5 hodin a 58 minut.

4. 9. 2022

Byla vydána audiokniha Cesta k dokonalosti. Více podrobností je možné najít na českém nebo slovenském e-shopu. Celkové trvání nahrávky je přibližně 8 hodin a 32 minut.

14. 2. 2022

Byla vydána audiokniha Jóga v životě současného člověka. Více podrobností je možné najít na českém nebo slovenském e-shopu. Celkové trvání nahrávky je přes 13 hodin a 20 minut. Zákazníci, kteří v minulosti zakoupili některé zvukové nahrávky z této audioknihy, mohou získat slevu ve výši ceny zakoupených částí.

18. 7. 2021

Do e-shopu byl opět zařazen Kámen mudrců.

9. 2. 2021

V souvislosti se zveřejněním francouzské verze webových stránek Canopusu byl do záložky Ke stažení přidán překlad drobné práce Květoslava Minaříka Proč vyvíjet radostnou náladu do francouzštiny - Pourquoi développer un état d‘esprit joyeux.

8. 2. 2021

Byla přidána francouzská verze webových stránek Canopusu.

17. 11. 2020

Do e-shopu byly přidány zvukové nahrávky drobných prací Květoslava Minaříka z audioknihy Jóga v životě současného člověka O čtyřech buddhistických vnorech a O vyšších buddhistických vnorech, pod souhrnným názvem O buddhistických vnorech.

2. 11. 2020

Do sekce Ke stažení byla přidána zvuková nahrávka drobné práce Květoslava Minaříka z knihy Jóga v životě současného člověka O síle myšlenky.

13. 10. 2020

Do e-shopu byla přidána zvuková nahrávka drobné práce Květoslava Minaříka z audioknihy Jóga v životě současného člověka Řešení jógických problémů.

8. 2. 2019

Byla vydána kniha Květoslava Minaříka Prognostická astrologie. Vice informací o knize naleznete zde. Knihu je možné objednat v českém i slovenském e-shopu.

14. 7. 2018

Byla vydána e-kniha anglického autora Edwarda Bulwera - Zanoni. Vice informací o knize naleznete zde. Knihu je možné objednat v českém i slovenském e-shopu.

20. 3. 2018

Do Přehledu knih byla přidána informace o připravované knize Květoslava Minaříka Prognostická astrologie. Více informací naleznete zde.

24. 7. 2017

V Canopusu byla vydána nová kniha anglického autora Edwarda Bulwera - Zanoni. Vice informací o knize naleznete zde. Knihu je možné objednat v českém slovenském e-shopu.

24. 7. 2017

Do eshopu byly přidány dvě nové zvukové nahrávky drobných prací Květoslava Minaříka. Jde o Vysvětlení k mystické praxi z audioknihy Jóga v životě současného člověka a tři drobné práce z výboru Drahokamy. Ukázky těchto prací jsou v sekci Ke stažení.

24. 7. 2017

Do nabídky Canopusu byla zařazena kniha dánského spisovatele Ankera Larsena - Kámen mudrců. Vice informací o knize naleznete zde. Knihu je možné objednat v českém i slovenském e-shopu.

17. 7. 2017

Byla spuštěna nová verze webových stránek Canopusu a e-shopu. Pro informaci uvádíme některé nové prvky, které jsou na stránkách obsaženy:

Web 

E-shop

Vzhledem k celkové změně prostředí je potřeba, aby všichni stávající zákazníci, kteří budou chtít účet i v nové verzi, provedli svou registraci znovu.

Zároveň upozorňujeme, že se na začátku mohou objevovat technické nedostatky ve fungování webu i e-shopu. Prosíme proto návštěvníky, kteří se setkají s nestandardním chováním stránek, aby je nahlásili na e-mail [email protected].